bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Як стати мільярдером. Джон Свекла, Мітч Коган. Видавництво Основи, 2016

Ні. Я не збираюсь стати мільярдером. Принаймні не зараз і не скоро :). Ця книга зацікавила мене в першу чергу тим, що “внутрішню кухню”, процеси, які відбуваються в світі величезних капіталів, для пересічного жителя планети залишаються закритими. А закриту, невідому інформацію завжди цікаво отримати.

Саме на таку користь я сподівалась, обираючи “Як стати мільярдером”, і … дещо помилилась.

Дійсно, інсайду багато: подробиці з біографій відомих багатіїв, особливості їх мислення і поглядів на світ в цілому, поразки і перемоги, помилки і правильні рішення. Автори чітко демонструють і пояснюють за яких обставин і чому виникали і зростали неймовірні статки, як ідея перетворювалась на капітал, чому недосяжне багатьом стає реальністю для обраних.

Книга – багаторічне дослідження, яке зі статистичною точністю доводить, що головним чинником успіху, є не зв’язки і походження, стартовий капітал чи освіта, а спосіб мислення, мислення Творця.

І ось більша частина книги присвячена вже висновкам і поясненням, як саме Творець відрізняється від Виконавця, чому важливий тандем, як розпізнати Творців серед працівників, як надати їм ресурси для повномірного розкриття потенціалу.

Загалом, “Як стати мільярдером” – бізнес посібник для керівників, топ-менеджерів, власників компаній, що дозволить краще зрозуміти потреби своїх “світил” серед співробітників і, як наслідок, покращити фінансові показники і розвиток бізнесу.

Для звичайного ж читача книгу можна сміливо вважати мотиваційною. Якщо нам з вами і не відведено стати мільярдерами, то реалізувати кілька успішних ідей у життя ці книга може допомогти.

Оцінка 4 з 5.

Напишіть відгук