03.03.2018 робоча субота

П’ята ранку. #msraclemorning Початок нового дня. Нових досягнень, поразок, успіхів і помилок. Помилки…Може краще поспати годинку, а заплановане перенести на…гм…на кращу погоду…Ні. встаю, йду у ванну вмиватись і чистити зуби, п’ю склянку води. Добрий ранок! Ось і я, світе.

Насправді, вставати так рано не важко. Навіть можу сказати, що організм поступово знижує інтенсивність сну ближче до години, о котрій встаєш щодня. Найважче наразі “дотягти” до вечора – близько 20.00 сил майже не лишається. Але є сподівання, що із виробленням звички баланс таки встановиться і дискомфорт мине.

  • Вправи з йоги (умовно, бо я – самоук) роблю із задоволенням, цей вид спортивних навантажень ідеальний для мене. Хоча завжди є небезпека закуняти 🙂
  • Візуалізація(уявляння) майбутніх успіхів так, як наче вже реалізувались всі бажання, дається легко. Тобто сам процес не складний. Труднощі виникають з самими бажаннями та їх пріоритетами. Наприклад, я виявила, що одвічну свою мрію – говорити вільно англійською, варто чітко усвідомлювати, думати про неї і уявляти себе англомовною. Здається, лише так я прогресуватиму і знаходитиму час інтенсивно займатися в цьому напрямку, а не відкладатиму на невизначений строк. Як часто люди роблять щось подібне? 🙂

Діти другу половину для були з татом вдома, бо в нього був короткий робочій день, а в мене ні. Всі впорались із завданням: читали, вчилися, спали, гралися, чекали на маму і приготовану нею вечерю.

23.30 Примушую себе припинити активно планувати наступні дні і події, не сперечатись уявно з людьми, які на мій погляд, протягом дня були не праві 🙂 . Все, спати, бо завтра рано вставати.

Напишіть відгук