bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Прокидаюсь вже кілька днів без сигналу будильника о пів на п’яту, без чверті п’ять. До речі, експерти стверджують, що для здорового функціонування всіх внутрішніх біологічних процесів людини вкрай важливо дотримуватись щоденного режиму дня: спати, їсти і займатись активною діяльністю в один і той самий час. А не дотримання цього режиму є причиною більшості негараздів з самопочуттям і станом здоров’я в цілому. 

Ранкове свято в саду у Петра, присвячене гендерній ознаці – жінкам. 🙂 Хоча у дитячому закладі це скоріше День матері: пісні, вірші і танці любій матусі (господарочці, дбайливій і уважній виховательки своїх дітей, майстерній куховарці і вмілій прибиральниці, і жодного вірша про маму-бізнесвумен, громадську діячку, професіоналку в своїй галузі). Глядачі – тільки мами (і троє батьків), які скаржаться одна одній, як важко було відпроситися з роботи, бо роботодавець не переймається обов’язковістю присутності мами на цьому святі (“хоч звільняйся” кажуть вони). Традиція, що має відійти в минуле.

Вечірній марафон: робота – школа -садок -дім (дітям вмикаю “Індіану Джонса 1981 р. і залишаю самих на півгодини, поки не прийде тато) – тролейбус/затор/метро/пробіжка -клуб “Купідон” (запізнилась на 15 хв.). Презентація книги “У полоні болю”, про неї ось тут писала, пройшла у вузькому колі і затишному місці. Було дуже цікаво поспілкуватися з авторкою і дізнатись, що саме надихає писати криваві триллери 🙂 .

Додому повертаюсь о 21.30, більше години витрачаю на дорогу, бо Київ цього холодного і вологого березневого дня опинився “у полоні заторів” і це справжній біль 🙂 🙂 .

Гарного всім дня!

Напишіть відгук