bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

4.55. Вмиваюсь, чищу зуби, п’ю воду, роблю вправи, силою думки пригадую, чому життя прекрасне, читаю англійською, варю і п’ю каву, пишу щоденник, читаю “Емоційний інтелект” Денієла Гоулмана – книга на стільки крута, що майже на кожній сторінці доводиться зупинятись і аналізувати себе, своє емоційне життя  і емоції інших відомих мені людей.

7.30 Поступово прокидається родина. “Мама, а сьогодні вихідний?” – питання ранку. Радіють, що будуть цілий день вдома. На сніданок сьогодні: ліниві вареники, вчорашні спагеті, банани/апельсини – просто свято якесь 😉

Користуючись унікальною можливістю (четвер, тато вдома з дітьми) їду в магазин “Друга рука”. Якщо в вас виникало питання, звідки у людей з посереднім або низьким доходом брендовий одяг, раджу відвідати Second Hand в день “завоза”, тобто оновлення товару. Такого скупчення хіпстерів в одному приміщенні, як тут, годі й шукати. 🙂 . Купую чоловічі джинси, дві дитячі книги-картонки англійською, дві маленькі м’які іграшки. 130 грн.

Дорогою додому забираю на Новій пошті два пакунки з книгами від видавництва і інтернет-книгарні. Безкоштовно. Це мої бонуси за скромну працю букблогера 🙂 (В якості реклами – незабаром вийде відео, де я розпакую ті пакунки 😉 )

Протягом дня багато думаю про жінок, їх долю і права. Констатую той факт, що не доросла до участі у марші. Загалом, не хочу відмічати якось особливо, бо це день боротьби, а її ще так багато попереду. Не зважаючи на це, залюбки приймаю подарунок від коханого чоловіка (і синів) – піжаму Victoria’s Secret. Трохи засмучуюсь, бо до такого вбрання конче необхідна велика спальня з панорамними вікнами, якої поки що не маю. Та все ще попереду 🙂 .

На вечерю форель з овочами “Мексиканська суміш” і італійське ігристе. Ваня купив риби забагато, шість великих стейків, на 1,5 кг загалом. Вистачило двох. Але я знаю, як приготувати з решти цього скарбу принаймні ще чотири вечері 🙂 .

Приймаю вітання телефоном від двох дорогих мені людей, тата і дядька. Двоє чоловіків старшого покоління, сумні і втомлені, майже розчавлені важким життям. Абсолютно не маю бажання розповідати їм сьогодні про свої феміністичні погляди. Дякую їм щиро. За любов, за визнання, за те, що пишаються мною, довіряють, поважають. Дякую…

2 thoughts on “08.03.2018 в цей день

Напишіть відгук