bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Хто це взагалі вигадав прокидатись так рано? Це ж вихідні, не потрібно нікуди поспішати. Навколо всі сплять включно з мешканцями навколишніх будинків. Лише в одному вікні світло. Мабуть дитина боїться спати в темряві, або вечірка затяглася до п’ятої. У моєму вікні теж темно, але я не сплю. Можливо хтось так само робить вправи перед вікном і зустрічає схід сонця. Знати б чи є та споріднена душа, або все таки це збочення, вставати так рано. Зараз дуже мало віриться, що до “чудового ранку” можна звикнути.

Увага! Деструктивні думки! Я вже 5 хвилин витратила на те, що не приносить жодної користі. Терміново перемикаюсь. Отже тема: робота мрії і покроковий план для її реалізації. 🙂

Другий день переповідаю Вані прочитане з книги, яку читаю англійською (“White oleander”, Janet Fitch). Радію, що мого рівня знання мови вистачає, щоб зрозуміти сюжет і описи, адже вони надзвичайно цікаві і взагалі книга вартісна. Круто, що я таки за неї взялася, бо могла б багато втратити, продовжуючи відкладати читання на невизначений строк.

Цими днями також багато читаю дитячого і дітям. Завдяки авторам і видавництвам, маємо великий вибір, а зобов’язання перед ними підштовхують читати швидше і більше 🙂 То сама користь, я вважаю 😉 Тож чекайте на каналі серію відеооглядів дитячої літератури (знову реклама).

Сьогодні були на зооринку всією родиною – купували рослини для акваріумів і рибок. Телескопи, веліхвости, даніо і даніо альбіноси. Ряска для черепахи Гріна. “Мама, це найщасливіший день!”. Під вечір мінус дві рибки. Черговий жорстокий урок – життя крихке. 🙁  Без істерик, але сумно.

Щодо домашніх улюбленців. Точно визначились, що Коля на День народження хотів би отримати канарку, яка мешкатиме у клітці біля його ліжка і гарно співатиме йому щоранку. Григорій поки що вагається. І звичайно, всі хочуть собаку. Але поки що ні. Спочатку потрібно досягти розширення простору і збільшення віку “опікунів”.

Напишіть відгук