17.03.2018 люди, що все змінюють (перший)

Днями я писала про людей, що нічого не міняють. Забагато “не” у тому тексті, тож це мене надихнуло розповісти опозиційні, тобто позитивні, приклади людей з мого життя, друзів і знайомих. Про реальних людей, які знаходять в собі сили і ресурси змінювати себе, генерувати “вау”-ефект і впливати на моє особисте світосприйняття.

1

Коли ми познайомились 18,5 років тому, він вирішив, що ім’я Гульбану – це жарт, тому відрекомендувався: “Казімір! Мама називає мене Козік”. В кімнаті гуртожитку розкотився гучний регіт. У той момент я ще не підозрювала, що жартівник стане одним з найближчих моїх друзів на все життя.

Він завжди був і є людиною ідейною і має на всі питання свою власну незалежну думку. Родом з Луганщини (його рідний край зараз під окупацією), він ще до Революції Гідності твердо визначився зі своєю національною приналежністю і з відчайдушною наполегливістю почав розмовляти українською, згодом повністю відмовившись від російської. У 99-відсотковому російськомовному середовищі – це і величезне досягнення і неймовірні зусилля.

Він публічно визнав, що страждав від залежності і отримав повну перемогу над нею, вже багато років не вживаючи алкоголь. Кожного року він пише пости про цей факт у Фейсбуку, відзначає цю подію, дискутує і безмежно дякує своїй надзвичайній дружині, бо завдяки саме її підтримці від впорався з цією згубною звичкою.

Він побудував успішну кар’єру, мандрував світом, вивчив ще дві мови – англійську і французьку.

Волонтерська робота на допомогу військовим, одна з яких – збір коштів, організація і закупівля джгутів з Ізраїлю для поранених на фронті.

Два роки тому народився його син. Лише за кілька місяців до цього вони разом з коханою дружиною переїхали в щойно збудований за власні кошти будинок, на даху якого розташована сонячна електростанція. Підключення до мережі, зелений тариф, тощо.

Активіст руху велосипедистів, він постійно долучається до вимог встановлення нових велопарковок у своєму місті. Активно бореться з несумлінними перевізниками, монополістами маршрутів  з небезпечним для життя транспортом.

Він на стільки активний громадський діяч, що годі згадати все в одному дописі.

Одним словом, пишаюсь і надихаюсь. 🙂

Дякую, що полегшуєш завдання 🙂 . Адже так просто пишатись і любити ТАКОГО друга, як ти!

Всім гарного дня!

Напишіть відгук