20.03.2018 життєво-політична абстракція

Це не правда, що дітям байдуже до політики. Їм не цікаво. Вони отримують абсолютне щеплення від популізму, фейку і відвертої брехні. Вони не допускають полуправди в образах лідерів. Знають, що кілька натисків пальцем на екрані – і “король голий”.

Вони спокійні і зовні байдужі, бо просто чекають, коли нас, старше покоління, перетравить шлунково-кишковий тракт життя. Єдине, що має сенс, хто переважить не виході – “вітаміни” чи “токсини”.  А там, у майбутньому,будуть діяти за обставинами.

А ось нам, нині живим і працездатним, варто розуміти, чим ми годуємо теперішнє, який обираємо шлях  – чи ми будуємо, тримаємо оборону, лікуємо, виробляємо гормони щастя, чи паразитуємо, чекаючи, що ще смачненького підкине життя, обурюючись, якщо цього не стається і верещимо, якщо життя виробляє до нас антитіла.

Діти інші. На руїнах тих, хто пам’ятає життя без wi-fi і автомобілі з реальними водіями, вони побудують чудовий світ новий. Вірю. Соцмережі, спільне користування побутом, суспільне мовлення ;), ракети на Марс, відновлювальна енергія їм у допомогу! 🙂

Гарного всім дня! 🙂

Напишіть відгук