22.03.2018 успіхи

Повідомлення для соньків: сонце зійшло о 5.56. Тож о 5.30 вже достатньо денного світла. Але цими вихідними знову відбудеться переведення годинників (для чого?!) на літній час, тому сонячне освітлення знову відкладається.

#miraclemorning всім! 🙂

Досягнення кількох днів:

  • на роботі: “розгрібаю” накопичену майже за місяць рутинну працю. Роблю помилки. Виправляю. Мета – не помилятись і не накопичувати.
  • Професійне (або саморозвиток) : зареєструвалась і почала вивчати англійську в онлайн-школі. Планувала розпочати з 2 квітня. Але якось…той… психонула 🙂 🙂 🙂  Зараз інтенсивно відновлюю забуті знання і рухатимусь далі.
  • особисті стосунки: більше конструктивного спілкування, менше негативних емоцій, як результат – менше побутових конфліктів. Супер бонус: приклад для дітей, як двоє дорослих мають доходити згоди, якщо погляди на важливі питання розходяться, а рішення відкладати не можна. Але ще працювати і працювати 😉
  • читаю. Дві книги за п’ять днів. В процесі ще дві. Тож відповідно до кількості прочитаного кількість і якість думок. сподіваюсь, вони там (думки у мозку) не переплутуються, а структуровано накопичуються. “Поживемо, побачимо” (с) 🙂

Новий день прийшов. Час його зустріти!

 

Напишіть відгук