bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

 

#miraclemorning вам в хату! 🙂

На роботі колега зауважила, що це неможливо – бути такою оптимісткою,  видно? що приймаю антидепресанти. Просила підказати які саме 🙂 .

Насправді, поганий настрій, сум і песимізм – розкіш. Це як сидіти, коли терміново треба бігти, як засинати під час робочої наради, чи як припинити рухатись під час плавання.

Звичайно, як і в будь-якої живої людини, стається так, що і мені бракує енергії, сил рухатись далі, “все остогидло” тоді, коли забагато забов’язань давлять і майже розчавлюють. Але по перше, я з цим борюсь ще в зародку, наприклад, починаю нову приємну справу або обдумую нову ідею, будую плани.По друге, коли стає особливо кепсько, просто нічого не роблю день або два. Такі “періоди” трапляються приблизно раз на місяць. В цей час я багато байдикую, ховаюсь від людей, від “світла”, мінімізую будь-які контакти (на скільки це можливо в моїй галасливій родині 😉 ). І найголовніша панацея – читання. Вдало підібрана книга в змозі змінити настрій, додати позитиву і оптимізму, а може й перевернути уявлення про себе, природу речей навколо. Книга – це ще одна версія буття. Читання -телепортація в іншу реальність, обіцянка нової свідомості.

Оце і є мій дієвий антидеприсант 🙂

Всім гарних вихідних!

Напишіть відгук