bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Довга дорога + початок сну о 00.30 + переведення годинника на годину вперед = вирішила прокинутись о 6.00 за старим часом.

До того ж, як це завжди зі мною буває, у батьківській хаті відчувається затишок, тепло, захищенність. Тому тут хочеться нарешті закутатись у ковдру і довго спати, спати і спати, поки всі негаразди забуваються і йдуть геть.

Семена вкусив за руку домашній собака Умка, коли той вирішив погладити під час їжі. Шок і переляк. Ніяк мій хлопчик не очікував такої звірячої поведінки, властивої собакам. Далі травмопункт, обробка рани. На завтра забов‘язали привезти довідку від ветиринара, що собака без ознак сказу, і потрібна інформація щодо щеплення від правця ( коли було останнє). Ось така пригода. І нагода розповісти, пояснити і наголосити на правилах поведінки з собаками. Робимо висновки.

Вдень таки дозволяю собі поспати додатково. І це прекрасно, сил додалося.

Діти весь день бігають-стрибають, як навіжені. Щасливі і усміхнені радіють доброзичливій атмосфері поряд з рідними людьми і, звичайно, канікулам.

Едине, що засмучує – батьки хвроріють. Застуда, що затягнулась на тиждень і послабила сили. Важко бачити їх такими недужими. Що ж будемо практикувати лікування щастям, дитячим сміхом, обіймами і поцілунками. 🙂

Все буде добре! Гарного дня!

Напишіть відгук