bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Номер 1. Як стати найкращим у тому, що робиш. Ігор Манн. Моноліт-Бізз, 2018

Бути кращим, прагнути ідеалу, вдосконалюватись – це все зрозумілі речі. Більшість мотиваційної літератури зазвичай пояснюють саме те, чому варто досягати мети, створювати ідеї і йти до їх реалізації. Але відповіді на питання, як саме це варто робити, що застосовувати і на чому зосереджувати увагу, знайдуться далеко не у всіх авторів.

Одне з виключень – книга Ігоря Манна, провідного російського і міжнародного маркетера, бізнес-консультанта, видавця і автора десяти книжок, “Номер 1”. В ній читач знайде покроковий план дій, сходи до омріяного успіху, схему особистих якостей, які потребують вдосконалення. І ця схема розроблена настільки вдало, що кожний зможе визначити саме свої слабкі і вразливі місця, а також отримає інструкції щодо виправлень і руху вперед. До того ж кожний окремий пункт доповнений не лише прикладами з досвіду автора (варто окремо відзначите чудове почуття гумору Ігоря Манна. Чого лише вартий початок передмови для українського видання: “Щоб одразу привернути вас до себе, почну з того, що народився я в Одесі” 🙂 ), а й переліком рекомендованої літератури.

Як визначити свою мету; провести аудит вже існуючих досягнень; як розвивати навички, уміння і переваги далі; як оцінити результати; чи варто просуватись далі – справжній план перемоги для того, хто прагне стати номером один у своїй сфері діяльності.

Один мій родич, доволі успішний приватний підприємець, нещодавно просив мене порекомендувати йому щось вартісне почитати, аби краще зрозуміти і налаштуватись на розвиток свого бізнесу. «Номер 1» – ідеальний варіант. Мало тексту, багато конткретики, буквальні поради ( навіть щодо зовнішнього вигляду і гігієни!), практичний матеріал для самоперевірки якнайкраще підійдуть в якості мотиваційного читання людям, що відчувають брак часу і мають величезні амбіції.

Оцінка 4 з 5. Мінус бал за російськість 🙂 – більшість посилань на російські інтернет ресурси і літературні видання. Книга однозначно варта уваги.

 

Напишіть відгук