bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Одне з найкращих здобутків останніх місяців – звичка бігати зранку.

О п’ятій, коли більшість мешканців району ще не прокинулись або не почали рухатись у напрямку роботи чи у справах, місто належить мені.

Тиша, схід сонця, порожні вулиці, безлюдний стадіон – ось моя щоденна реальність, з якої починається насичений і гамірний день.

Це справді не так складно: прокинутись, одягнутись і взутись, вийти з дому і … бігти. Серцебиття прискорюється, кисень інтенсивніше потрапляє у мозок, думки пожвавлюються. З’являється впевненість, що сьогодні мій день! , сьогодні я точно подолаю всі перешкоди, збережу позитивний настрій, точно не дратуватимусь через дрібниці, чоловіка поцілую і побажаю гарного дня, подзвоню мамі, переконаю колег, що Супрун – класна, напишу щось на підтримку КиївПрайду, долучуся до руху за права жінок, плідно пропрацюю весь робочій день, приготую смачну вечерю, дочитаю книгу казок. О, і обов’язково завершу цей день вечірнім п’ятихвилинним сеансом йоги разом із дітьми (це так весело! 🙂 )

Ось такий заряд позитиву щодня!

Саме тому біг – це вже звичка, без якої відчуваю дискомфорт, наче щось пішло не так. Класно, що тепер в мене є цей -ще один- спосіб боротьби з поганим настроєм, неробством, беззмістовним існуванням.

Тепер залишається з’ясувати, як бігається о 5 ранку, наприклад, на березі моря чи океану, в горах або тропічному лісі. 😉

Всім гарного дня!

#100днів_пишу_5

Напишіть відгук