bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Дев’ять років. Минуло дев’ять років з того дня, коли вперше весь світ перетворився на новий. Частина мене в той момент відділилась і почала жити окремим життям. Саме в ті перші години після пологів, які були важкими і небезпечними (через помилки лікаря ми ледь не втратили дитину), я нарешті усвідомила, що накоїла – дала цьому світу найдорожче, беззахисне і тендітне немовля, про яке маю дбати без перерв і шансу “відмотати” все назад. Але разом із цим, я всім своїм єством відчула величезну хвилю любові, що здатна гори знести і ріки висушити, аби захистити від будь-яких небезпек.

Моє дитя зростає. Дев’ять місяців минули швидко і легко. Дев’ять років – просто швидко. Багато чому ми разом навчились, роблячи помилки і досягаючи успіху. Крок за кроком, думка за думкою.

Дев‘ять років зі мною поряд чоловік, на підтримку, пораду і час можу розраховувати. Ми разом йдемо життєвим шляхом, в якому є місце спільному розумінню, що саме ми можемо/хочемо/мусимо віддати своїй дитині для спільного кращого майбутнього. Дякую!

Попереду ще  багато перемог і поразок, небезпек і радісних моментів. Кожен день – нове випробовування для нас. Тож від щирого серця вітаю Миколая з дев’ятиріччям і бажаю не розгубитись у стрімкому вирі сучасного життя. Бажаю розумних друзів і підтримки рідних, життя сповнене самопізнання і нових відкриттів. Життя без війни, синку! Адже Ти народжений створювати і відчувати, а не гинути чи вбивати.

З Днем Народження! Люблимо Тебе. Будь щасливим!

#100днів_пишу_9

Напишіть відгук