Секрети бюджетного харчування

Зазвичай харчування – найбільша стаття витрат у сімейному бюджеті. Не дивно, що разом з бажанням скоротити щомісячні видатки приходить розуміння того, що економія має торкнутися “продуктового кошика”. Звісно, не варто кидатись у крайнощі, позбавляючи родину поживної і якісної їжі. Але все ж таки поради з оптимізації харчо-витрат можуть суттєво допомогти.

Відмовитись від купівлі готової їжі

Донедавна, за часів без-фаст-фудівського існування, коли купити готову або напівготову їжу було майже неможливо, такого питання, як готувати чи не готувати вдома не існувало (хоча були і винятки). Наразі брак часу і широкий асортимент, пропонований кулінарною індустрією, зробили свою справу: все частіше споживачі обирають напівфабрикати, вечерю у ресторані або доставку готової їжі додому (я вже не кажу про пиріжки і шаурму, хачапурі і хот-доги). Як результат, значні суми коштів витрачаються на те, на чому можна було б заощадити.

Навчитися готувати

Золота порада, яка є логічним продовженням попереднього пункту. Готуючи улюблені страви самотужки, вивчаючи і задовольняючи смаки кожного члена сім’ї, ви не лише заощаджуєте кошти, а й цілком впевнені в користі і свіжості приготовленої страви, що особливо важливо, коли споживати їжу будуть маленькі діти. Що ж до часу, витраченого на кухні, то це окрема тема, бо і його можна вдало економити. Але одне зауважу: ви здивуєтесь, як мало потрібно часу(при мінімальній підготовці), особливо якщо зауважити, що куховарство – то творчій процес, що також може ( і повинен) приносити задоволення.

Складати меню на тиждень

Неймовірну кількість часу, сил і коштів заощаджує визначення майбутніх сніданків, обідів і вечерь. Планування взагалі – основне правило економії. І меню – не виключення. Маючи чітке уявлення, що родина споживатиме найближчими днями, є час заздалегідь підготуватися: купити певну кількість продуктів, обравши найкращу ціну і якість; зробити це вчасно і запобігти псуванню залишків. Без запланованого меню відповідальний за приготування їжі знаходиться в стані стресу середньої тяжкості 🙂 , не погодивши з іншими членами родини страви, кожного дня знаходячись в очікуванні, коли це питання постане, завжди невчасно і терміново.

Купувати за рецептом

І ось у нас вже є чітке меню, план, за яким ми маємо придбати необхідні продукти. Підготуватись до майбутніх сімейних трапез – вже півсправи: чітко за списком купуємо необхідну кількість, уникаємо зайвого – це і є наша найсуттєвіша економія. По-перше, розрахунок не дозволить нам “переїдати” незаплановані, але дорогі продукти, від надлишку яких ніякої користі, лише зайві калорії. По-друге, до смітника через кілька днів не потрапить невикористане і зіпсоване.

Планувати перекуси

Окрім фаст-фуду і доставки піцци, значні витрати на їжу припадають саме на перекуси, або так звані снеки. Це те, що треба негайно закинути до шлунка, поки чекаєш на наступний прийом їжі. Зазвичай, якщо ви не вдома і поблизу є можливість придбати щось їстівне, у хід іде гаманець і голод робить свою справу – купуєте щось часто малокорисне і задороге: енергетичний батончик, солодощі, чіпси, печиво і таке інше. А вдома споживаються припаси, які можна було “розтягнути” на кілька вечерь: шмат ковбаси, сиру, шоколад, хліб і все те, що згодиться аби задовольнити апетит. Як не дивно ,але й цей малоконтрольований процес можливо запланувати. Наприклад, взяти собі за правило носити пакунок галетного або зернового печива, яблука, домашні бутерброди, сухофрукти. Вдома все набагато простіше: тримати непоготові сухарики, овочі, які легко помити і нарізати (наприклад, моркву чи солодкий перець), горіхи, фрукти. З дітьми це просто необхідні заходи, адже купити у середмісті щось, що не зашкодить здоров’ю малечі, дуже рідко випадає нагода.

Зберігати з розумом

Величезна тема про те, як закуповувати за низькими цінами бакалію, консерви, напої і зберігати все це вдома раціонально – так, щоб не забувати, де ці всі скарби сховані, і вчасно ними користуватись. Зі свого досвіду знаю, що головне застереження щодо цього пункту – не накопичувати. Якщо родина потребує 3 кг рису на місяць, не має сенсу купувати більше. Бо це зайве навантаження на бюджет, що ускладнює його підрахунок, до того ж задовге зберігання псує якість – перевірено!

Напишіть відгук