bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Що залишає по собі війна? Спустошення, байдужість, сірість, злидні. Віднайти сенс існування, радість буття, спробувати все почати з початку – чи не найскладніше завдання тих, хто повернувся живим. Наші три товариші – саме ті, хто кидає виклик життєвим випробовуванням, намагаються залишити позаду спогади кривавих бойових подій, радіти життю кожен день. І їм це вдається, бо у кожного з них є справжня, міцна і віддана дружба.

Головний герой повісті (а мова йде саме від його імені), Роберт Локамп, звичайний хлопець, освічений і вихований, разом із двома друзями, бойовими товаришами, Ленцом і Кастером, мають свій власний невеличкий бізнес – автомайстерню. Роббі зловживає алкоголем, знається з повіями, багато працює. До поки не зустрічає її.  Патриції Гольман. Пат. Стосунки розвиваються швидко і красиво. А поряд зубожіння, людські трагедії, гріхопадіння, скрута емоційна і матеріальна.

Що по справжньому цінно і варто кожної хвилини прожитого життя, вчать нас “Три товариші”, їх відданість собі і один одному.

Сильний твір, справжня класика і обов’язкове читання для кожного.

Напишіть відгук