bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Коротко про зміст книги:

Корейська їжа, корейці, Корея, компанія Хюндай, автомобілі, американська військова база, автовиставки, стратегії, піар, офісне життя, корейська корпоративна ієрархія, складне життя експата, труднощі перекладу, сімейне життя, історія Кореї, загроза з Півночі, Китай, Японія, успіхи бренду, Вашингтон,  народження дитини, Індонезія, автомобілі, автомобілі, автомобілі, повернення в Америку.

По перше, це книга для бізнес сфери. Величезний масив корисної інформації щодо піару і зв’язків з громадскістю на прикладі мега корпорації Hyundai , спеціфіка робочіх процесів і принципів створення нових автомобілів і філософії пошуку потреб споживачів (маркетинг – наше все!). По друге, надзвичайна мандрівка до Південої Кореї, країни дуже не схожої не тільки на західні держави, а й на внутрішню азійську спільноту. По третє, всім відома проблема пошуку себе, свого призначення, побудови гармонійних стосунків в родині, криза середнього віку автора, компанії і країни.

Френк Аренс – американець з Півдня, Західна Вірджинія – його батьківщина, а сам він до переїзду у Корею мешкає у Вашингтоні і працює 18 років у Washington Post, зухвало вважаючи що й весь світ має бути налаштований за подобою його країни. Та зустрівши труднощі і нерозуміння на шляху побудови кар’єри віце-президента з піару у Hyundai у переламний момент компанії, спочатку насміхаючись і засуджуючи ментальність і неписані закони стосунків корейців між собою та з ним, як іноземцем, автор робить висновок, що йому варто переглянути й свої погляди на своє життя зокрема і на світоустрій вцілому.

Як це не дивно, на піку свого успіху у компанії, Аренс вирішує покинути посаду і повернутись до Штатів, обравши пріорітетом стосунки з родиною, бо надалі не було можливості поєднувати дипломатичну кар’єру дружини, виховання дітей і його власний манрівний спосіб життя.

Чесно кажучи, не зрозуміла я цього вибору автора, адже їм з дружиною залишалося провести порізно ще дев’ять місяців до можливого возз’єднання у Сеулі. Чому все ж вирішили все покинути, повернувшись до ролі домогосподарки і агента з піару у консалтинговій фірмі у Вашингтоні? Єдина прийнятна для мені відповідь така: Коли тобі майже 50, ти щойно став вперше батьком і зрозумів, як безжально спливає час, навіть дев’ять місяців терпіння і відмови від бажаного нестерпні.

Корисно дізнатися про унікальний життєвий досвід, кар’єрні звершення, автомобільну індустрію сучасності, загадкову і далеку країну. Рекомендую.

Напишіть відгук