bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Книги – це той безмежний світ, який дорослі можуть подарувати дітям. То ж і ми намагаємося якнайбільше познайомити і зацікавити своїх хлопців казковими історіями і цікавою інформацію. Сьогодні, спеціально для @Yolka , розповім про 5 улюблених книжок, які навіть після прочитання, надовго  залишаються з нами.

 

 

  • Під землею. Під водою. Олександра і Даніель Мізелінські. Видавництво Старого Лева

 

Книга, яку справді варто гортати знов і знов. Її можна читати з двох боків, бо з одного ми опиняємося “під водою”, а з іншого “під землею”.

Дивовижна мандрівка під землею розпочнеться з найближчих до поверхні шарів Землі, поступово набллижаючи до її центру, ядра. Тут ми зустрінемо підземних мешканців, коріння рослин-рекордсменів, печери, водні артерії, археологічні знахідки, тощо. Надзвичайно інформативно!

Перегортаємо – і вже ми під водою! Види водойм, іх мешканців, історія підводних човнів і водолазів, ланшафт дна, видобувні платформи, найглибші місця.Дуже цікаво!

Завдяки кольровим сторінкам і особливому виконанню, книга не залишит байдужим жодного читача будь-якого віку.

 

  1.     100 Казок. ТОМ 1. Видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Найкращі українські народні казки з ілюстраціями провідних українських художників. За редакцією Івана Малковича. Цю серію книг, бо насправді видається 3 томи, справедливо можна вважати візитівкою видавництва у дитячій літературі. У нас, до речі, 20-е видання (видається з 2005 року)!

І якщо деякі казки знайомі багатьом давно, як то “Солом’яний бичок” чи “Пан Коцький”, саме це нове і неперевершене виконання не залишить байдужими. Надзвичайно якісні ілюстрації до кожної казки, справжні художні шедеври.

 

  1.   Автівки, вантажівки та все, що рухається. Річард Скаррі. Видавництво “Ранок”

 

Річард Скаррі – відомий американський дитячий письменник та ілюстратор, якиї написав більше 300(!) книг. Тож не дивно, що книга-розглядайка про рухливі машини від такого професіонала має такий шалений успіх. Фантазія автора дозволяє побачити і познайомитись зі звичною авто- і мототехнікою, але й з дещо незвичними пристроями, як то бурякомобіль 🙂 . Книга повчальна, і розповість з гумором про необхідність бути ввічливими, порядними і добрими.

 

  1.    Як приручити дракона. Книга 1. Крессида Ковелл. Видавництво “Рідна Мова “

 

Всім відомий одноіменний повомасштабний мультфільм, який залишається популярний вже декілька років, знятий за мотивами неменьш популярної серії з вихованням. Того, хто його не пройде, виганяють із племені.8 книг про пригоди Гиккуса, приборкувача драконів. Насправді це історія про хлопчика, геть не кремезноно вікінга, сина вождя племені, який вирушив на лови свого дракона.

Цікавий стиль написання, багато гумору і напружений, подекуди страхітливий, сюжет – всі ці складові книги, додають їй рейтингу серед улюбленців домашньої бібліотеки.

  1. Відьми. Роальд Дал. Видавництво А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА

Якщо так випадково сталося, що ви ще не знайомі з творчістю видатного англійського дитячого письменника Роальда Дала, мерщій надолужуйте і знайомтесь. Не пошкодуєте! Адже в доробку автора такі світові бестселери, як “Великий Дружній Велетень” і “Чарлі і шоколадна фабрика”.

“Відьми” – книга суперечлива, як на погляд дорослих, але дуже-дуже популярна серед дітей. Воно й не дивно: ця історія – лякачка, а діти, на подив батьків, завжди цікаві до подібних емоцій. Саме така реакція і в наших хлопців – страшенно цікаво! 🙂 Сюжет книги розповість нам історію хлопчика, який залишився сиротою, під опікою доброї і розуміючої, кмітливої бабусі, яка розповість йому про те, хто такі відьми і як іх легко зустріти. Одного дня ці знання йому вельми стануть у нагоді.

Від себе ще зауважу, що навмисно не робила ніяких вікових обмежань, бо саме ці книги ми читали разом з однаковою (ну, майже 🙂 ) цікавість всіх слухачів.

Напишіть відгук