bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Фінансова свобода. Чим більше я дізнаюсь про шляхи і способи заробляння і накопичення грошей, тим більш усвідомлено розумію, як важливо отримувати ці знання якомога раніше,  ще дітьми.

Боді Шефер, фінансовий консультант, письменник і бізнесмен, зробив величезний подарунок всім вдумливим батькам, вчителям і, в першу чергу, майбутнім фінансовим геніям – написав книгу “Пес на ім’я Мані”, зрозумілу, унікально доступну і вкрай необхідну для всіх, хто прагне до економічної незалежності, реалізації своїх найзаповітніших мрій, найекстримальніших (і витратних) проектів.

Кіра – дванадцятирічна школярка, батьки якої весь час перебувають у фінансовій скруті. Дівчинка (так недоречно до вічного браку грошей) мріє відвідати Америку,мати свій власний комп’ютер, і багато різних інших речей, що так необхідні підлітку. На щастя, до родини потрапляє поранений пес, і одразу здобуває любов і прихильність Кіри. Виявляється, Мані (саме так його називає сім’я) вміє розмовляти людською мовою, не розтуляючи пащі. Та говорити він згоден тільки з дівчинкою і тільки на тему грошей. Мані дає цінні поради, настанови, допомагає повірити у свої сили. Неймовірно швидко Кіра робить успіхи, накопичує величезну суму коштів, які донедавна були лише мрією.

Варто зауважити, що книга виявилась надзвичайно корисною і для мене, бо містить у собі величезну кількість порад, пояснень основних фінансових принципів, актуальних у сучасному світі, що викладені простою і зрозумілою мовою. Обов’язково рекомендую читати всім, і дорослим і дітям.

Напишіть відгук