bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Перегляд позитивного мислення. На основі нової науки про мотивацію.Видавництво #НашФормат

Книжка про бажання і про те, як їх здійснювати.

Цікавий досвід і корисна інформація, що спонукає до роздумів на тему правильної, конструктивної мотивації – ось що я винесла для себе після прочитання книги Гебріел Еттінген. Книга стала чергової “цеглиною” в побудові власного уявлення про те, як працювати з особистими мріями і бажаннями.

“Перегляд позитивного мислення” базується на застережені безпідставного мрійництва, нічим не підкріпленого оптимізму що до майбутніх подій у житті, які є виключно фантазіями. Фантазіями, що працюють деструктивно, послаблюючи умотивованість дійсно досягати мети чи хоча б робити перші кроки.

Книга є результатом понад двадцяти років дослідів, опитувань і аналізу отриманих результатів, що підтверджують висновки: порожні мрії про бажане виснажуть, якщо вони відірвані від реальності. Натомість ментальне контрастування, коли за допомогою навмисних опрацювань негативних сценаріїв, з’являються майже миттєві зв’язки між мрією і перешкодою, перешкодою і засобами їх подолання, раптом перешкода стає більш видимою, і кожен бажаючий  починає діяти для здійснення бажань і вирішення будь-яких проблем.

Рекомендую книгу всім, хто намагається поліпшити свої результати досягання мети, тим хто прагне настанов, як реально оцінювати свої можливості, щоб уникнути потрапляння в пастку безпідставних ілюзій і “тупцяння на одному місці”.

Моя оцінка: 4 з 5. (-1 бал за перенасиченість детальних описів дослідів)

Напишіть відгук