bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

видавництво #Vivat

Що роботи, коли тобі зустрілися чужі собаки?

Що робити, коли погода стає небезпечною?

Що робити, коли тебе ображають?

Дорослі майже підсвідомо мають відповіді на ці і багато інших запитань, стратегічний план дій. Часто ми не зауважуємо, що у дітей таких знань не має на підставі відсутності життєвого досвіду і практичних прикладів. Брак інформації. Звісно, від всього не застрахуєшся і всього не поясниш (ще й так, щоб найважливіше закарбувалося в пам’яті). Але дещо ми, батьки і вихователі, можемо зробити: прочитати разом з дітьми цю надважливу, цікаву, кольорову і позитивну книгу від видавництва #Vivat і авторки Людмили Петрановської.

Одже,

НАДВАЖЛИВА, бо

у зрозумілій і переконливій формі підняті питання безпеки, що часто нам і у дорослому житті доводиться вирішувати (не завжди вдало). Коротко і по суті, “по поличках”, розкладені загальні правила поведінки, які убезпечать від потенційних загроз життю і здоров’ю дитини.

ЦІКАВА, бо

Багато цікавої інформації про певні явища (природні, соціальні), приклади з дитячого повсякдення, жарти і загальний “бадьорий настрій” книги.

КОЛЬОРОВА, бо

Ілюстрації яскраві, виконані в жанрі шаржу, напівжартівливі. Особливої цінності книзі додає зображення Гарі Поттера у розділі про дружбу, як приклад того, що друзі знайдуться обов’язково, можливо тобі необхідно лише підібрати відповідну школу магії. 🙂

ПОЗИТИВНА, бо

Незважаючи на справді важливі питання, книга не викликає відчуття моралізаторства, суворого повчання і залякування. На важливому наголошує особливим шрифтом і його кольором (жирним і червоним відповідно), особливо важливе зауваження повторюється кілька разів. Наприклад, НЕ ВТРАТЧАЙ ГОЛОВИ!

Відчайдушно рекомендую цю книжку всім дорослим, що займаються вихованням дітей, тим, кому небайдуже, як діти впораються зі складними життєвими ситуаціями, який досвід вони отримають, які висновки зроблять.

Оцінка 5 з 5. Супер-супер.

Напишіть відгук