bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Видавництво МонолітБіз, Дніпро, 2017

М – мотивація! Мотивація – рушійна сила будь-якого бізнес процесу, будь-якої ідеї на шляху до реалізації. Як часто важко знайти цю “чарівну паличку” кожному з нас, коли настає момент переходити від мрій до діла. Життєвий досвід зазвичай пропонує кілька “лайфхаків”, як підвищити свій особистий градус зацікавлення і бажання діяти, один з яких взяти корисну книгу, де автор детально розписує покроковий план роботи над собою. “І буде вам щастя” завершують свої тексти тренери з самовдосконалення і розвитку лідерських якостей.

А як щодо дітей? Яким чином варто пояснювати основні засади бізнес успіху? Де їм, недосвідченим, шукати вперше (чи додатково) мотивацію діяти, йти до своєї мрії, чи взагалі, ту мрію віднайти? Загальна відповідь, звісно, – вчитися і отримувати життєвий досвід. Але так само, як і дорослим, в нагоді стануть книги. І “Бізнесмаги” – одна з найкращих представників мотиваційної літератури саме для дітей і підлітків.

Відповідально стверджую, що надзвичайно дієвим способом пояснити дитині:

– як заробляють гроші дорослі;

– з чого варто починати власну справу;

–  як насправді будуються капітали;

–  що постає на заваді ідеям і їх реалізації,

– як знайти партнерів і не зупинятись на досягнутому,

є художній твір. Історія, де, фактично однолітки читачів, одинадцятирічні Максим і Марія, які спочатку “оголошують війну” один одному і закладаються навипередки заробити чотириста гривен, разом опановують мистецтво власного капіталу, проходять шлях від мрії, мети і бажання перемоги до сталого доходу, поваги до себе, визнання рідних, знайомих і вчителів, здобуття вірних друзів і партнерів. Чи не це є найкращим мотиватором для підлітків – приклад успіху таких самих дітей, як і ти?

В книзі вражають тонкощі розуміння дитячої психіки і сприйняття оточуючого світу. Негаразди в школі, сімейні конфлікти і нерозуміння дорослих вказані і “розкладені по поличках”. Скидається на те, що двадцятип’ятирічний досвід вчителювання Наталії Щербакової використаний у цій книзі якнайкраще. (Підозрюю, що ідея написання книги належить іншому іпівавтору і сину Наталії, Сергію Щербакову. 🙂 Адже його спікера бізнес-коференцій, SMM-спеціаліста має явне застосування на сторінках твору).

Що ж такого цікавого вигадали ці, здавалося, звичайні діти? Які свої найсміливіші ідеї реалізували? Варто прочитати цей замаскований бізнес порадник для майбутніх мільйонерів, аби й для себе виписати кілька корисних приміток.

Оцінка 5 з 5. Корисно, цікаво. Примірнок надзвичайно високої якості (вставки з кольоровими коміксами, папір, лясе, форзац, тощо). Рекомендую.

Напишіть відгук