bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Видавництво Наш Формат , 2017 ( інтернет-книгарня bookinstein.com.ua)

Дайте відповідь без підготовки: що вам відомо про Вавилон?

Моя така: це древнє місто з надзвичайно розвиненою інфраструктурою, освіченими мешканцями, заможними і мудрими правителями, що зазнало занепаду і повного руйнування.

Джордж Клейсон у своїй відомій книзі “Найбагатший чоловік у Вавилоні”, що була написана ще у 1926 році і вважається класикою мотиваційної літератури і підручником з фінансової грамоти, у формі притч, стилізованих вавилонських історій, розширює і поглиблює уяву читачів про майже міфічну давнину – причини піднесення і розквіт Вавилону.

“Сім засобів від худого гаманця”

“Зустрічайте богиню удачу”

“П’ять законів золота”

“Вавілонський лихвар”…

Наче у східній казці на сторінках книги постають герої: простаки і мудреці, купці і раби, правителі і розбійники. І в кожного свої думки, уявлення про світ і свою роль у ньому, переконання, розгубленість і справді корисні поради. Поради, звісно стосуються накопичення грошей, але й не тільки це. Адже щоб осягнути всі секрети майнового добробуту, потрібно мати правильну філософію заробляння і заощадження, правильне бачення законів буття і того, що по справжньому може стати запорукою людського щастя.

  • Почни наповнювати свій гаманець грішми(10% маєш залишати за будь-яких умов);
  • Пильнуй свої витрати(бюджет – це важливо, ага);
  • Нехай ваше золото множиться(фактично – інвестуй);
  • Оберігай своє багатство від утрат(фактично – мудро інвестуй);
  • Зроби зі свого житла вигідне вкладення (твоя нерухомість – це актив);
  • Забезпечте дохід на майбутнє(працюй над пасивним доходом вже сьогодні);
  • Навчайся заробляти більше( освіта і досвід – наше все).

Той, для кого ці книга не стане першою на шляху ліквідації фінансового невігластва, не вперше читатиме ці ази особистого фінансового зростання. Та ще жодного разу прочитання, а фактично нагадування, відомих істин не зашкодило тим, хто прагне засвоїти цінну інформацію і вдосконалити свої навички.

Моя оцінка 5 з 5. Легке і цікаве читання корисної інформації, казки про гроші, що несуть важливу мораль – заробляй, заощаджуй, цінуй, зростай. І буде тобі щастя 🙂

 

Напишіть відгук