bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Я не купую дитяче новорічне вбрання. І ніколи не беру його в оренду, як це досить зручно і винахідливо пропонують деякі спеціалізовані заклади і магазини. Я їх створюю сама! Можливо, дехто з батьків заперечить: це ж купа часу – шити власноруч. Та я пропоную порахувати, скільки такого дорогоцінного часу витрачається на пошук необхідного( тематично відповідного) костюму в інтернеті чи на біганину по тих таки магазинах, замовлення і отримання такого вбрання.

Важко повірити, але я жодного разу за свій багаторічний і багатодітний досвід не купувала дитячий новорічний костюм до святкових ранків. Кілька чудових екземплярів ми отримали свого часу у спадщину від старшого двоюрідного братика, ними мали нагоду скористатися два-три рази у яслах, коли сценарій не передбачає конкретної ролі. У всіх інших випадках я шила вбрання власноруч.

(Цьогоріч довелося пошити нову шапочку для ведмедика – меншого розміру. Добре, що тканини, а точніше невикористаної частини кофти, залишилося достатньо. Також я обрізала лямки і перешила ґудзики. І, вуа-ля! 🙂

Костюм ВЕДМЕДИКА, (Гриня, 3 роки)

Кожного разу при пошитті я використовую звичайний одяг, який не знадобиться, відрізи тканини потрібної якості і кольору. І те і інше, тобто матеріали для втілення задуму до свят :),  зазвичай купую у Секонд Генді. Витрачені суми, які можу пригадати швидко: 1 грн – кофта для костюма ведмедика, 50 коп. – відріз тканини для костюма клоуна.

З останнього “творіння”: костюм жабки , що я вже детально розглядала тут.

Футболка для його реалізації теж коштувала не більше гривні, і підійшла ідеально для поставленої задачі. Ескіз вбрання Петро, кінцевий власник замовлення 🙂 і щасливе жабенятко на осінньому дитячому святі, малював власноруч, тобто зробив мамі замовлення. І мама майже не відійшла від заздалегідь погодженого плану.

Досвід самостійного виготовлення новорічного дитячого вбрання унікальний. Окрім розвитку власних навичок кравчині, є ще кілька важливих бонусів 🙂 :

  • включення дитини у процес творення (творча діяльність);
  • приклад створення речей власними силами (виховний момент);
  • весело проведений час разом (дозвілля);
  • суттєва економія коштів (сімейний бюджет).

Тож щиро рекомендую спробувати повторити мій приклад. Унікальні і незабутні емоції всій родині ГАРАНТОВАНО!

Післямова. Я ще й взуття для музичних уроків (чешки) сама шию 🙂

Напишіть відгук