bibicheva.com

життя, що має зміст і сенс

Ще мабуть зарано стверджувати напевно, але вже зараз можу сказати, що ця книга змінила моє життя на краще і додала більш глибокого сенсу щоденним справам.

Я точно відчула те, що називають осяянням. Можливо воно було не одне J. Абсолютно неочікувано без спеціальних зусиль і виконання вправ, я ясно сформулювала чітку і реальну життєву мету на найближчий рік-два. Мрії стали планами, плани – покроковими інструкціями. А далі – понеслося. J

Вся неочікуваність таких результатів полягає в тому, що жодних особливих цих самих очікувань у мене не було:

– По перше, книзі більше 80 років і, навіть не зважаючи на те, що вона є передвісником мотиваційної літератури, минуле століття є минуле століття (чит. – не актуально);
– По друге, це мала бути ще одна книга з другої або третьої десятки подібних, прочитаних мною за останній рік. Вона мала містити загальні настанови продовжувати рухатися тим самим шляхом, підживлюючись і так відомими істинами, так би мовити, нагадуючи собі відоме або поновлюючи забуті знання.
Магія! Магія цієї відомої на весь світ книги американського журналіста і дослідника(письменника?) залишається нерозгаданою до кінця. Бо занадто просто, занадто послідовно. Занадто дієво.

За пропозицією Ендрю Карнегі, одного з найвідоміших мільярдерів і меценатів всіх часів, автор досліджував історії успіху десятків тисяч багатих людей протягом двадцяти років і вивів формулу, що дозволяє кожному долучитись до лав заможних власників бізнесів, щасливих членів родин, гідних, шанованих і корисних громадян своєї країни. Авжеж, американці – вони такі! Вільні. Незалежні, діяльні і цілеспрямовані. Хто ж їх навчив бути такими? Звичайно, насамперед, це життя у «країні можливостей», країні рівності і права і… Наполеон Гілл. J

У моєму примірнику книги (неймовірний подарунок від інтернет-книгарні bookinstein.com ) видавництва #НашФормат додатком є практичний посібник, який передбачає обов’язкове перечитування і пропрацювання тексту. Чудово. Я як раз збиралася повернутися до цієї (сподіваюсь-) доленосної для мене книги. Особливо, якщо мотивація раптом «зіб’ється зі шляху».

Отже, рекомендую «Думай і багатій» всім і кожному. Книга обов’язково залишить свій слід у підсвідомості, налаштую думки на продуктивну життєву діяльність.

https://youtu.be/CMmgEs0R7qg

Напишіть відгук